Milades.com web sitesindeki tüm ürünler 2 yıl garantimiz altında olup faturalarıyla birlikte gönderimi yapılmaktadır. Tamir ve/veya bakım olacak ürününüzü  faturası ile birlikte tarafımıza gönderdiğiniz takdirde gerekli işlemleri yapılacaktır. Bununla birlikte satın aldığınız ürünleri uzun yıllar kullanabilmeniz için gerekli olan desteği sağlamak için Milades her zaman yanınızdadır.


Mioras.com’dan satın alınan ürünlerin garantilerinin devam edebilmesi için Milades dışında üçüncü şahıs ve kurumların ürünlere herhangi bir şekilde müdahalede bulunmamaları, boyut ayarlama, onarma vb. işlemler yapmamaları gerekmektedir. Üzerinde değişiklik ya da tahrifat yapılan ürünler saklama koşullarından dolayı deforme olmuş; yanlış kullanım sonucu ezilmiş ve darbe görmüş, herhangi bir tür kimyasal maddeyle temas etmesinden dolayı bozulmuş ürünler garanti kapsamı dışında tutulacaktır.


Ürünlerin tamiri sırasında gerçekleşecek tüm kargo ücretleri müşteri tarafından karşılanmaktadır.


TESLİMAT

Gönderim süresi bulunduğunuz bölgenin ve kargo firmalarının bölgeyi ziyaret sıklığına göre farklılık gösterebilir. Siparişlerinizde kargo ücreti Milades tarafından karşılanmaktadır.


SİPARİŞ TAKİBİ:

Hazırlık aşaması biten ürün ya da ürünlerinizin kargo takip numarası siparişiniz üzerinden mail adresinize iletilmektedir.


FATURA GÖNDERİMİ:

Ürününüz/ürünleriniz Milades mağazalarından Yurtiçi Kargo ile gönderilmekte ve sevk irsaliyesi ile çıkış yapılmaktadır.